Încarcă bine, magnet puternic .
Doar ca se cam încălzeÈ™te (fără sa miroase a încins). Sper sa nu fie problema in viitor . L-am adaptat la un alt suport È™i nu sta pe grila de aer. UÈ™or de luat telefonul sau pus la încărcat ....mai ales la volan .
Mulțumit de produs !!!
Un aparat bun pentru un consum casnic corect. Compact, ușor de utilizat, zgomot moderat la utilizare. După părerea mea un aparat în regula cu un preț bun.
Un aparat bun pentru un consum casnic corect. Compact, ușor de utilizat, zgomot moderat la utilizare. După părerea mea un aparat în regula cu un preț bun.
Florin Guguianu,
Încarcă bine, magnet puternic .
RaspundeDoar ca se cam încălzeÈ™te (fără sa miroase a încins). Sper sa nu fie problema in viitor . L-am adaptat la un alt suport È™i nu sta pe grila de aer. UÈ™or de luat telefonul sau pus la încărcat ....mai ales la volan .
Mulțumit de produs !!!
A fost util acest review?